Miło (było) Cię widzieć w 2023!

Miło (było) Cię widzieć w 2023!

Zbliżając się ku końcowi roku, spoglądamy z refleksją na to, co udało nam się zrobić w 2023 i z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rezultatami naszych działań. Przeżyliśmy razem wiele niezapomnianych chwil, a to wszystko dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu. Z dumą prezentujemy podsumowanie naszych głównych osiągnięć w mijającym roku.

Wydaliśmy publikację Życie. Poradnik dla dorosłych

Rok 2023 przyniósł nam wiele satysfakcji dzięki wydaniu publikacji Życie. Poradnik dla dorosłych. Początkowy nakład 700 sztuk znalazł swoich nowych właścicieli w mgnieniu oka! Okazał się on być zbyt mały, więc wraz ze wsparciem Fundacji GrowSpace zdecydowaliśmy się na drugie wydanie publikacji i wydruk kolejnych 500 egzemplarzy na potrzeby Tramwaju Zdrowia Psychicznego. Dodatkowo, oba wydania publikacji są cały czas dostępne bezpłatnie w formie e-booka w formacie PDF.

Pojawiliśmy się na ponad 400 ekranach

Jednym z przełomowych momentów naszej kampanii było wyświetlenie reklam offline na ponad 140 ekranach w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gliwicach, oraz na ponad 300 ekranach w pociągach Kolei Wielkopolskich. Dzięki tym spotom reklamowym dotarliśmy do ogromnej liczby ludzi, pokazując, że zawsze warto szukać wsparcia. A każda z reklam zawierała kod QR i odnośnik do…

Bazy telefonów zaufania i stron internetowych z bezpłatną pomocą

Stworzyliśmy bazę zawierającą telefony zaufania i strony internetowe z bezpłatną pomocą. Dzięki temu, każdy, kto potrzebuje wsparcia, może łatwo znaleźć niezbędne informacje i skorzystać z pomocy za darmo. Co najważniejsze, baza jest regularnie aktualizowana. O tym, jak bardzo jest ona potrzebna powiedziało nasze…

Badanie dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży

Przeprowadzenie badania dotyczącego dobrostanu emocjonalnego młodzieży pozwoliło nam lepiej zrozumieć ich potrzeby i wyzwania, jakie stoją przed nimi. To dla nas cenny krok w kierunku dostosowania naszych działań do rzeczywistych potrzeb młodych.

Rozpoczęliśmy projekt #AkcjaLustro

#AkcjaLustro skierowana jest do szkół ponadpodstawowych, placówek kulturalnych i obiektów handlowych. Instytucje mogą otrzymać bezpłatne zestawy naklejek z kodami QR, kierującymi do strony z bezpłatną pomocą. To nasza inicjatywa mająca na celu zwiększenie dostępności wsparcia bezpośredniego dla młodzieży.

Poprowadziliśmy warsztaty, wzięliśmy udział w targach

Nie zapomnieliśmy również o wydarzeniach bezpośrednich. Przeprowadziliśmy warsztaty w ramach wydarzenia „Passion in Progress”, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, wzięliśmy udział w Targach Inicjatyw Młodzieżowych, gdzie zdobyliśmy nagrodę publiczności.

Miło Cię widzieć podczas Wielkiego Finału Zwolnieni z Teorii 2023

Zdobyliśmy liczne nagrody

Nie sposób pominąć sukcesów naszej kampanii w konkursach. Zdobyliśmy Złotego, Srebrnego i Brązowego Wilka Zwolnieni z Teorii za najlepszy projekt społeczny w Polsce, województwie i instytucji. Byliśmy także w TOP 3 projektów podczas Pitch Contest Zwolnieni z Teorii. To ogromne wyróżnienie dla naszej pracy, ale przede wszystkim potwierdzenie, że nasze działania mają realny wpływ na społeczność.

To wszystko, dzięki Wam!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Sponsorom i Partnerom za wsparcie, które pozwoliło nam osiągnąć te wszystkie sukcesy. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Jednocześnie zachęcamy do dalszego zaangażowania i wsparcia, ponieważ wspólnie możemy jeszcze więcej. A można to zrobić w nowym roku, bo…

Uruchomiliśmy Zrzutkę na działania w 2024

Nieustannie potrzebujemy Waszego wsparcia, dlatego rozpoczynamy zbiórkę na kolejne działania. Każda wpłata przyczynia się do rozwoju kampanii i zwiększenia naszego zasięgu. Wierzymy, że wspólnie możemy sprawić, że więcej młodych osób znajdzie pomoc w trudnych chwilach.

Wizualizacja przedstawiająca okładkę kalendarza spiralowanego A3 powieszony na żółtej ścianie

Rozpocznij ten rok razem z nami!

Pragniemy podkreślić, że nasza kampania to nie tylko seria działań, ale również sposób na budowanie wspólnoty i propagowanie pozytywnych treści. Z myślą o nadchodzącym roku chcielibyśmy zaproponować Wam coś wyjątkowego – kalendarz na 2024 rok, który nie tylko ozdobi Wasze ściany, ale także stanie się inspiracją do codziennego czynienia dobra i przekazywania dobrej energii innym. Każdą z 12 stron uświetniają autorskie ilustracje Marii Wójcik. Kalendarze są dostępne już teraz, a ich zakup to nie tylko wparcie naszych działań, ale także w Wasze własne, dobre samopoczucie. Niech rok 2024 będzie pełen pozytywnych przeżyć i wspólnego wsparcia!

Patrząc w przyszłość…

Mamy przed sobą wiele planów i wyzwań. Chcemy rozwijać nasze projekty, docierać do większej liczby osób, i tworzyć jeszcze skuteczniejsze narzędzia wsparcia. Dziękujemy Wam za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. To właśnie dzięki Wam udało nam się dotrzeć do ponad 960 000 odbiorców w przeciągu roku. Zapraszamy do dalszego wspólnego działania!

Dziękujemy, że jesteście z nami. Miło Cię widzieć, to nie tylko hasło. To nasza codzienna rzeczywistość. Czekamy na kolejne wyzwania i sukcesy razem z Wami.

Prosto z serca,
Team Miło Cię widzieć

Czarny rysunek ust zszytych nicią

Między nami kobietami i nie tylko

Dlaczego w czasach tak ,,nowoczesnych” cały czas ofiary przemocy są obwiniane za to co im się stało? Czy pomimo tego, że wielu ludzi wspiera równość płci, dalej utrwalamy patriarchalny wzorzec życia w społeczeństwie?

Czytaj...

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.