Miło Cię widzieć z nagrodą publiczności Targów Inicjatyw Młodzieżowych /ti:m/

Miło Cię widzieć z nagrodą publiczności Targów Inicjatyw Młodzieżowych /ti:m/

Dziękujemy!

Dziękujemy!

W dniach 18-19.03 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Inicjatyw Młodzieżowych /ti:m/ organizowanych przez Fundację Impuls. Nasze stoisko Waszymi głosami zdobyło nagrodę publiczności – dziękujemy!

Przez dwa dni czekaliśmy na Was z licznymi atrakcjami – można było porozmawiać z nami na czacie, umówić się na spotkanie 1:1 z Kacprem, dołączyć do sesji Q&A na żywo czy wziąć udział w konkursie przygotowanym specjalnie na tę okazję! Na naszym wirtualnym stoisku czekały na Was także najważniejsze informacje dotyczące naszych działań.

W trakcie Targów Inicjatyw Młodzieżowych trwało także głosowanie na najlepsze stoisko – i to właśnie dzięki Wam udało nam się zdobyć nagrodę publiczności za co niezmiernie dziękujemy! W końcu robimy to dla Was – jak młodzi dla młodych. Ale my się nie zatrzymujemy – już wkrótce kolejne działania. Do usłyszenia!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.