Wolontariat

Miło Cię widzieć to kampania społeczna nagrodzona „Złotym Wilkiem” – nagrodą dla najlepszego projektu społecznego w Polsce. Poruszamy tematykę zdrowia psychicznego młodzieży, prowadzimy Badanie dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży, wydajemy publikacje czy tworzymy serię wywiadów.

Jeśli lubisz działać społecznie, a wolontariat nie jest Ci obcy, dołącz do naszego zespołu! Gwarantujemy dawkę wiedzy, nasze gadżety i nowe znajomości. Czekamy na Ciebie!

Content Creator*

Kogo szukamy?

Content Creatorzy to osoby odpowiedzialne za tworzenie treści w oparciu o literaturę oraz inne źródła wiedzy na Blog Miło Cię widzieć. Idealnie, osoby zainteresowane psychologią czy zdrowiem psychicznym.

Zakres obowiązków

Do działań Content Creatorów należy współpraca z koordynatorką zespołu Content Creatorów, tworzenie treści na Blog Miło Cię widzieć, a także dobrowolne wsparcie przy bieżacych pracach przy kampanii.

Co oferujemy?

Wyjątkowe doświadczenie, które wpiszesz do swojego CV to nie jedyne, co wyniesiesz z naszego programu. Otrzymasz możliwość dofinansowania literatury specjalistycznej, otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i zgarniesz zestaw gadżetów Miło Cię widzieć. Chętnych zaprosimy także na integracje offline.

Opiekunka programu: Zuzanna Świstek

Ambasador* Szkoln*

Kogo szukamy?

Obecnie prowadzimy rekrutację do programu Ambasadorów Szkolnych – grupy młodych osób chętnych do działania. To uczniowie szkół ponadpodstawowych gotowi do promocji idei kampanii oraz zachęcenia młodych do dbania o siebie.

Zakres obowiązków

Do działań Ambasadorów Szkolnych należy promocja Badania dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży w ich szkole, a także dobrowolne wsparcie przy bieżących pracach przy kampanii.

Co oferujemy?

Wyjątkowe doświadczenie, które wpiszesz do swojego CV to nie jedyne, co wyniesiesz z naszego programu. Poznasz społeczność równie zaangażowanych osób podczas zjazdów ambasadorskich, zgarniesz gadżety od naszych Partnerów i otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje działanie. Na najaktywniejszych uczestników programu czekają także dodatkowe nagrody – m.in. bony do Allegro.

Opiekun programu: Kacper Janczy

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.