Badanie dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży

W Badaniu dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży wzięło udział 548 uczniów z całej Polski. Badanie było dobrowolne, w formie ankiety online. Na podstawie przesłanych odpowiedzi opracowaliśmy wyniki Badania ogólnopolskiego oraz dla Tarnobrzega. Wyniki tego pierwszego można zobaczyć także w naszej bezpłatnej publikacji „Życie. Poradnik dla dorosłych”, której wydanie papierowe można nabyć tutaj lub przeczytać e-booka tutaj.

Życie.
Poradnik dla dorosłych

Życie. Poradnik dla dorosłych to publikacja autorstwa mgr Agaty Kwarciany, Marii Wójcik i Kacpra Janczy wydana w ramach kampanii Miło Cię widzieć. Pierwsze wydanie zostało wydrukowane w ilości 700 egzemplarzy i jest bezpłatne.

To poradnik od młodych – uświetniony rysunkami uczniów I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu i komentarzem psycholożki i psychoterapeutki, mgr Agaty Kwarciany. W publikacji znajdują się także wyniki naszego Badania dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży.

Poradnik to 52 strony pełne merytoryki, uszlachetnione wyjątkową okładką z lakierem, wydrukowane na papierze kredowym w pełnym kolorze.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.