Życie.
Poradnik dla dorosłych

Życie. Poradnik dla dorosłych to publikacja autorstwa mgr Agaty Kwarciany, Marii Wójcik i Kacpra Janczy wydana w ramach kampanii Miło Cię widzieć.

To poradnik od młodych – uświetniony rysunkami uczniów I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu i komentarzem psycholożki i psychoterapeutki, mgr Agaty Kwarciany. W publikacji znajdują się także wyniki naszego Badania dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży.

Poradnik to 52 strony pełne merytoryki, uszlachetnione wyjątkową okładką z lakierem, wydrukowane na papierze kredowym w pełnym kolorze.

Nabądź publikację

Wydanie drukowane

Pierwsze wydanie zostało wydrukowane w ilości 700 egzemplarzy i zostało przekazane bezpłatnie m.in. rodzicom uczniów tarnobrzeskich szkół. Udostępniliśmy także możliwość nieodpłatnego nabycia publikacji z wysyłką do domu.

Obecnie, możesz nabyć publikację z dedykacją jako cegiełkę wspierającą kampanię.

E-book

Tworząc publikację, obiecaliśmy sobie że będzie ona dostępna bezpłatnie dla każdego, niezależnie od ograniczeń regionalnych czy technologicznych, dlatego stworzyliśmy także e-booka w formacie pliku PDF do pobrania za darmo.

E-book zawiera dokładnie te same treści, co wydanie drukowane publikacji.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.