Współczesna młodzież obarczona jest duża ilością problemów. Wpływają na to takie czynniki jak środowisko szkolne, relacje z rodziną i znajomymi czy zbyt duże przebodźcowanie. Miło Cię widzieć to innowacyjna kampania społeczna, mająca na celu edukację na temat znaczenia zdrowia psychicznego wśród młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i opiekunów.
Projekt powstaje we współpracy ekspertami z dziedziny psychologii, psychiatrii czy edukacji, ale także z młodzieżowymi liderami, współpracującymi z organizacjami pozarządowymi, szkołami i społecznościami lokalnymi. Stawiamy na liczne działania edukacyjne, aby zbudować zdrowsze i bardziej empatyczne środowisko dla młodzieży.
Grafik, fan dobrego designu, pasjonat tańca towarzyskiego, TOP 1 słuchacz Kaśki Sochackiej na Spotify. Kierował wieloma projektami, jako mentor wspierał młodzież w realizacji ich własnych inicjatyw. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki.
Burza loków i burza pomysłów. Często chodzi z głową w chmurach, ale tylko po to, by sięgnąć wzrokiem poza horyzont. Uwielbia literaturę, psychologię i muzykę alternatywną. Najważniejsi dla niej są ludzie, dlatego chce szerzyć wśród nich dobro.
Zdecydowanie szuka urozmaiceń codzienności. Bawi się w robienie zdjęć, ale tylko tych ładnych. W szkole typowy biolchem uwielbiający spędzanie czasu nad podręcznikami. Zapalony fan straży pożarnej. W przyszłości strażak albo lekarz. TOP 2 słuchacz Kaśki Sochackiej.
Najnowsza, zdalna część Miło Cię widzieć. Interesuje się wszystkim po trochu i niczym na poważnie. Pasjonatka historii współczesnej i filozofii pozytywistycznej. Cesarzowa skrótów myślowych i zarządzania zasobami ludzkimi.
Na co dzień uczeń, po lekcjach modelarz i pasjonat historii. Gitarzysta z dziewięcioletnim stażem. Gdy świat
się wali i nie tylko wtedy – człowiek od wszystkiego.
Od poniedziałku do piątku uczennica liceum, w weekendy muzyk. Uwielbia siatkówkę i dobrą kawę. Gdy nikt nie widzi słucha jazzu i czyta powieści. W projekcie społecznym uczestniczy po raz pierwszy, lecz ma doświadczenie w akcjach społeczno-charytatywnych.
Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.