Miło Cię widzieć gościem wydarzenia Passion in Progress

Miło Cię widzieć gościem wydarzenia Passion in Progress

Dziękujemy za zaproszenie!

Dziękujemy za zaproszenie!

14.04.2023 mieliśmy przyjemność być gośćmi wydarzenia Passion in Progress. Podczas warsztatów Odpocznij z Miło Cię widzieć, wbrew ich nazwie, uczestnicy mieli możliwość bliżej poznać naszą inicjatywę!

Maria Wójcik i Kacper Janczy wspólnie poprowadzili warsztaty, podczas których ich uczestnicy mieli możliwość dowiedzieć się, jak w kilku krokach zrelaksować umysł czy jak rozmawiać z osobą w kryzysie psychicznym. Pokazali również, w jaki sposób stworzyć wdzięcznik który jest elementem dbania o własny dobrostan emocjonalny. Warsztaty były okazją do zapoznania się bliżej z działalnością Miło Cię widzieć, ale i do zgarnięcia naszych gadżetów 😉

Dziękujemy za zaproszenie!

Zdjęcia: @joachimlys

Czarny rysunek ust zszytych nicią

Między nami kobietami i nie tylko

Dlaczego w czasach tak ,,nowoczesnych” cały czas ofiary przemocy są obwiniane za to co im się stało? Czy pomimo tego, że wielu ludzi wspiera równość płci, dalej utrwalamy patriarchalny wzorzec życia w społeczeństwie?

Czytaj...

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.