Weź udział w drugiej edycji naszego Badania!

Weź udział w drugiej edycji naszego Badania!

Uczysz się w szkole ponadpodstawowej? Chcesz poświęcić 6 minut na rzecz ciekawej inicjatywy? Jeśli na oba pytania odpowiedział*ś twierdząco, weź udział w naszym Badaniu dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży!

To już druga edycja – tym razem na dużo większą skalę! Zasięgiem Badania obejmujemy całą Polskę, a jeśli jeszcze nie dotarło ono do Ciebie – to jest ten znak! Wypełnij anonimową ankietę i wesprzyj realizację kampanii społecznej Miło Cię widzieć. Zajmuje to średnio 6 minut, a zebrane odpowiedzi będą analizowane zbiorczo, więc nie musisz martwić się o swoją prywatność.

Zgłoś swoją szkołę do Badania!

Dzięki Partnerowi Badania – Skyverse, możemy zaprosić szkoły ponadpodstawowe do wzięcia udziału w Badaniu dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży! Zachęcamy placówki do zgłoszenia się do bezpłatnej akcji – pakiet wizytówek niezbędnych do przeprowadzenia Badania Państwa szkoła otrzyma kurierem.

Partnerem Badania jest Skyverse oraz miasta partnerskie – Tychy i Tarnobrzeg.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.