Miło Cię widzieć na nowo!

Miło Cię widzieć na nowo!

Poznajcie nas w odświeżonej wersji

Poznajcie nas w odświeżonej wersji

Wakacje, wakacje i… po wakacjach. Ale mimo to nie próżnowaliśmy w zespole Miło Cię widzieć – poznajcie nasze działania jakie podjęliśmy przez ostatnie trzy miesiące!

Przede wszystkim miło Was widzieć na naszej nowej stronie internetowej! Jest szybsza, bardziej dostępna, ale przede wszystkim – ciut ładniejsza wizualnie ;). Niezmiennie znajdziecie tu naszą bazę telefonów kontaktowych i stron internetowych z bezpłatną pomocą, ale także poznacie bliżej działania, jakie podejmujemy czy sprawdzicie, gdzie znajdziecie nasze reklamy.

A skoro o reklamach mowa – już teraz mogę zdradzić że pojawimy się w kolejnych miastach – tym razem w ruchu! Dostrzeżecie nas m.in. w pociągach, a nasze publikacje znajdziecie w tramwajach! Ale o tym już wkrótce 😉

No dobra, ale co się działo przez te długie miesiące naszej nieobecności? Wzięliśmy udział w spotkaniu Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN, promowaliśmy naszą kampanię w lokalnych społecznościach na podkarpaciu czy też mieliśmy możliwość opowiedzieć o naszych działaniach m.in. prezesom największych firm w Polsce dzięki zaangażowaniu Fundacji Zwolnieni z Teorii.

Do naszego składu dołączyła kolejna osoba – Maria Boyke, była wiceprzewodnicząca stowarzyszenia Głos Pokolenia. W dalszym ciągu prowadzimy rekrutację ambasadorów i ambasadorek szkolnych (w nieco zmienionej niż początkowo zakładaliśmy formie). Więcej informacji o naszych bieżących rekrutacjach można znaleźć tutaj.

W dalszym ciągu prowadzimy Badanie dot. dobrostanu emocjonalnego młodzieży – w najnowszej edycji współpracujemy z Tychami, gdzie zachęciliśmy do udziału ponad pół tysiąca młodych! Do grona Partnerów kampanii dołączają kolejne firmy, ale co najważniejsze, nasza misja dociera do kolejnych osób w całym kraju!

A tymczasem nie pozostaje mi nic innego jak życzyć samych przyjemnych doświadczeń z naszą nową stroną internetową – a już w przyszłym tygodniu pokochacie siebie wraz z Zuzą z naszego zespołu :))

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.