Miło Cię widzieć gra z WOŚP!

Miło Cię widzieć gra z WOŚP!

Wylicytuj kalendarz, zestaw gadżetów lub wpłać na naszą e-skarbonkę i wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z Miło Cię widzieć!

Wylicytuj zestaw gadżetów!

W skład zestawu wchodzą m.in.: torba bawełniana, publikacja „Życie. Poradnik dla dorosłych”, przypinka emaliowana, długopisy, magnesy czy naklejki.

Pierwszy nakład publikacji objął wydruk 700 sztuk bezpłatnych publikacji – już teraz jest ona niedostępna. To wyjątkowa okazja na nabycie wydania, a przy okazji wsparcie szczytnego celu! Jeśli chcesz, wylicytowana publikacja może także zawierać dedykację! Daj nam znać w dodatkowych informacjach, jeśli chcesz, aby się ona znalazła 😉

Klik!

Wylicytuj kalendarz 2024!

Każdy kalendarz jest to nie tylko zbiór dat. Każdy miesiąc przedstawia inną ilustrację, nawiązującą do artykułów na naszym blogu lub inicjatyw, jakie stworzyliśmy. Kalendarze zostały wyprodukowane w limitowanej ilości. Możesz stać się jednym z dziesięciu posiadaczy tego niebanalnego gadżetu!

Poza wylicytowanym kalendarzem otrzymasz od nas również pakiet naklejek Miło Cię widzieć oraz zestaw naszych gadżetów – magnesy, długopisy i bawełnianą torbę.

Klik!

Wpłać do e-skarbonki!

Jeśli wolisz, możesz już teraz wpłacić dowolną kwotę na naszą e-skarbonkę! Cieszymy się, że chcesz czynić dobro razem z nami!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.