Pan tu nie stał

Pan tu nie stał Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Pan tu nie stał Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Pan tu nie stał w gronie Partnerów projektu Miło Cię widzieć!

Piętnaście lat temu właściciele PPHU Pan tu nie stał – Justyna Burzyńska i Maciek Lebiedowicz zdecydowali się stworzyć blog i udokumentować posiadany zbiór artykułów z minionych dekad. Szybko okazało się, że amatorów dobrego polskiego wzornictwa jest więcej, a zdobyte eksponaty nie są już wystarczające. Dołożyli więc wszelkich starań, by stworzyć towar na miarę potrzeb czytelników – dobrej jakości, przywodzący na myśl zgrzebną estetykę czasów minionych. Smak mleka w proszku, herbaty Assam pitej ze szklanki z koszyczkiem, urok szarego kartonu i wyblakłych kolorów.

Wszystko odbywało się bardzo stopniowo, poprzez prowadzenie bloga, pierwsze produkcje koszulek w domu, drukowane w garażu, aż do założenia sklepu internetowego i produkcji zlecanej profesjonalnym wykonawcom. Początkowo w ich asortymencie były wyłącznie t-shirty z nadrukami, później poszerzyli ofertę o inny asortyment.

Pan tu nie stał to w 100% łódzka firma. Prawie cały asortyment jest produkowany w Łodzi, nie wychodzą poza granice powiatu. Do tego dochodzi również współpraca z wieloma osobami z branży kreatywnej: grafikami, ilustratorami, fotografami. Produkty można dostać tylko w firmowych sklepach w Łodzi, Warszawie, Krakowie oraz w Internecie.

Miło Was widzieć w gronie Partnerów!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.