Pan tu nie stał Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Pan tu nie stał Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Pan tu nie stał w gronie Partnerów projektu Miło Cię widzieć!

Piętnaście lat temu właściciele PPHU Pan tu nie stał – Justyna Burzyńska i Maciek Lebiedowicz zdecydowali się stworzyć blog i udokumentować posiadany zbiór artykułów z minionych dekad. Szybko okazało się, że amatorów dobrego polskiego wzornictwa jest więcej, a zdobyte eksponaty nie są już wystarczające. Dołożyli więc wszelkich starań, by stworzyć towar na miarę potrzeb czytelników – dobrej jakości, przywodzący na myśl zgrzebną estetykę czasów minionych. Smak mleka w proszku, herbaty Assam pitej ze szklanki z koszyczkiem, urok szarego kartonu i wyblakłych kolorów.

Wszystko odbywało się bardzo stopniowo, poprzez prowadzenie bloga, pierwsze produkcje koszulek w domu, drukowane w garażu, aż do założenia sklepu internetowego i produkcji zlecanej profesjonalnym wykonawcom. Początkowo w ich asortymencie były wyłącznie t-shirty z nadrukami, później poszerzyli ofertę o inny asortyment.

Pan tu nie stał to w 100% łódzka firma. Prawie cały asortyment jest produkowany w Łodzi, nie wychodzą poza granice powiatu. Do tego dochodzi również współpraca z wieloma osobami z branży kreatywnej: grafikami, ilustratorami, fotografami. Produkty można dostać tylko w firmowych sklepach w Łodzi, Warszawie, Krakowie oraz w Internecie.

Miło Was widzieć w gronie Partnerów!

Czarny rysunek ust zszytych nicią

Między nami kobietami i nie tylko

Dlaczego w czasach tak ,,nowoczesnych” cały czas ofiary przemocy są obwiniane za to co im się stało? Czy pomimo tego, że wielu ludzi wspiera równość płci, dalej utrwalamy patriarchalny wzorzec życia w społeczeństwie?

Czytaj...

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.