Kwitnące jabłonie

Kwitnące jabłonie Sponsorem Strategicznym projektu Miło Cię widzieć

Kwitnące jabłonie Sponsorem Strategicznym projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Kwitnące jabłonie jako Sponsora Strategicznego projektu Miło Cię widzieć!

Kwitnące jabłonie to całoroczny kompleks domków wypoczynkowych w Obrazowie. Wyjątkowe walory przyrodnicze regionu, urozmaicona rzeźba terenu z licznymi, malowniczymi wzgórzami i dolinami sadów jabłoniowych oraz możliwość spędzenia wolnego czasu na różnorodne sposoby sprawiają, że pobyt w domkach będzie niezapomniany.

Nowe, przyjazne naturze, przytulne domki z dużą przestrzenią na aktywność to idealne miejsce by zmniejszyć dystans z naturą. Urzekające krajobrazy, spacery pośród sadów czy wąwozów, leniuchowanie w ogrodzie pomogą odzyskać spokój i energię. Kwitnące jabłonie położone są w odległości 7 km od Sandomierza, w otoczeniu sadów jabłoniowych.

Kwitnące Jabłonie to wyjątkowe miejsce. Domki są wykonane w zgodzie z naturą, z dbałością o najdrobniejszy szczegół, aby można było doświadczyć w nich atmosfery komfortu, swobody, luksusu oraz domowego ciepła.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.