Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie Partnerem kampanii Miło Cię widzieć

Koleje Wielkopolskie Partnerem kampanii Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Koleje Wielkopolskie w gronie Partnerów kampanii Miło Cię widzieć!

Koleje Wielkopolskie to polski przewoźnik wykonujący przewozy regionalne na terenie Wielkopolski oraz częściowo lubuskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego.

Koleje Wielkopolskie biorą udział w licznych przedsięwzięciach. Podczas wielu wydarzeń organizowane są dodatkowe kursy, aby można było dotrzeć na daną imprezę, tak jak to miało miejsce m.in. podczas pikniku lotniczego Aeroklubu Ostrowskiego. Przewoźnik włączył się również w obchody 97. rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

Koleje Wielkopolskie oferują usługi transportowe przyjazne środowisku i stanowiące alternatywę dla ruchu kołowego. Spółka została wyróżniona wieloma nagrodami. Ma na swoim koncie m.in. „Najwyższą Jakość Quality International w kategorii QI SERVICES – usługa najwyższej jakości”, jak również tytuł „Solidnej Firmy”.

Dzięki uprzejmości spółki, w pierwszej połowie października będzie można zobaczyć spoty Miło Cię widzieć na ponad 300 ekranach w pociągach Kolei Wielkopolskich. Dziękujemy!

Miło Was widzieć w gronie Partnerów!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.