Jet Line Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Jet Line Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Jet Line w gronie Partnerów projektu Miło Cię widzieć!

Jet Line jest agencją reklamową. Jej działania polegają na projektowaniu, konsultowaniu i realizowaniu działań dotyczących komunikacji wizualnej marek, instytucji. Firma jest ekspertem od outdooru. Realizuje różne tego typu kampanie.

Dokładniejsze działania polegają na wyświetlaniu na ekranach reklamowych MORE informacji, które są przeznaczone dla przechodniów czy rowerzystów. Można je znaleźć w witrynach sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych w największych miastach Polski (Katowice, miasta GOP, Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław). 

Oprócz ekranów firma dysponuje również Billboardami MotorWAY. Są to systemowe konstrukcje przy autostradach i trasach szybkiego ruchu. Komunikaty na nich prezentowane są adresowane do uczestników ruchu drogowego. Kolejnym narzędziem jest MyLed, czyli internetowa platforma do planowania i realizowania kampanii digital out of home (DOOH) i digital indoor. Agencja ma również samochody reklamowe MOBIJet – Billboard w ruchu. Samochody reklamowe, które budują duży zasięg w krótkim czasie.

Miło Was widzieć w gronie Partnerów!

Czarny rysunek ust zszytych nicią

Między nami kobietami i nie tylko

Dlaczego w czasach tak ,,nowoczesnych” cały czas ofiary przemocy są obwiniane za to co im się stało? Czy pomimo tego, że wielu ludzi wspiera równość płci, dalej utrwalamy patriarchalny wzorzec życia w społeczeństwie?

Czytaj...

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.