Growie

Growie Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Growie Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Growie w gronie Partnerów projektu Miło Cię widzieć!

Growie to miejsce, w którym podejmiesz współpracę z marketerami w pakietach godzinowych. Dzięki temu Ty jako firma dostajesz stałe wsparcie marketingowe, zachowując jednocześnie niższe koszty niż w przypadku zatrudnienia na pełen etat, bądź zlecenia agencji. To świeży projekt zbudowany na podwalinach doświadczeń setek godzin konsultacji i dziesiątek współprac agencyjnych.

Jak to działa?

To proste – wstępnie wybierasz interesujący Cię pakiet lub od razu umawiasz się rozmowę. Na niej Twój opiekun określi Twoje potrzeby i zbierze potrzebne informacje, by określić możliwości rozwoju Twojego marketingu. Następnie dostaniesz proponowany pakiet razem z działaniami, jakie w ramach niego można wykonać. A później? Niezależnie od pakietu otrzymasz regularne i stałe wsparcie marketingowego ogarniacza w Twoich działaniach. Niezależnie od dynamiki Twojego biznesu.

Miło Was widzieć w gronie Partnerów!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.