Głos Pokolenia

Głos Pokolenia Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Głos Pokolenia Partnerem projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać Głos Pokolenia w gronie Partnerów projektu Miło Cię widzieć!

Głos Pokolenia to Stowarzyszenie tworzące niesamowitą przestrzeń do rozwoju dla młodych dziennikarzy, gdyż za pośrednictwem ich strony każdy może opublikować swoje pisane wcześniej do szuflady teksty. Działają już od ponad 2 lat, obejmując patronatem wiele projektów i inicjatyw. Z chęcią pomagają osobom, które pasjonują się dziennikarstwem, politologią czy działalnością społeczną, poprzez objęcie projektu patronatem medialnym czy inną formą współpracy.

W momencie pisania tego wpisu, Głos Pokolenia tworzą 44 osoby z całej Polski, łączą ich wspólne cele – działanie na rzecz umacniania społeczeństwa obywatelskiego, polegające w szczególności na wspomaganiu osób, wspólnot lokalnych, organizacji pozarządowych i innych instytucji działających na rzecz dobra publicznego, a także upowszechnianie zasad demokratycznego państwa prawa, ochrony praw człowieka i swobód obywatelskich.

Miło Was widzieć w gronie Partnerów!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.