G-CON

G-CON Sponsorem Strategicznym projektu Miło Cię widzieć

G-CON Sponsorem Strategicznym projektu Miło Cię widzieć

Jest nam niezmiernie miło powitać G-CON jako Sponsora Strategicznego projektu Miło Cię widzieć!

Firma G-CON Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji kontenerów. Realizuje ona kompleksowo usługi związane z projektowaniem, produkcją i instalacją kontenerów. W ofercie znajdują się zarówno kontenery biurowe, jak i sanitarne. Wykonane obiekty mogą pełnić funkcje biurowe, wystawowe, handlowe czy zaplecza sanitarnego. Oferują także stróżówki, magazyny oraz chłodnie. 

Znormalizowane wymiary produkowanych przez G_CON kontenerów sprawiają, że z powodzeniem można je łączyć zarówno w systemie szeregowym, jak i pionowym. W efekcie tworzą nie tylko pojedyncze kontenery, ale także obiekty o dużej powierzchni powstającej z połączenia pojedynczych elementów konstrukcyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość aranżowania budowli o dowolnym kształcie i rozmiarach. Duże znaczenie ma dla firmy wysoka jakość wykończenia oraz odpowiedni dobór wyposażenia dostosowany do oczekiwań klientów.

Firma zapewnia różnorodność sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. Jej atutem jest doświadczona kadra inżynierów i pracowników, która realizuje zlecenia na podstawie potrzeb zleceniodawców.

G-CON stawia na realizację zamówień w pełni dostosowanych do potrzeb klientów. Dlatego nie tylko samodzielnie produkują, ale także dostosowują i montują kontenery do najróżniejszych zastosowań. Firma jest gotowa na realizację niestandardowych zamówień czy montaż obiektów w miejscach, gdzie dowiezienie gotowego kontenera jest niemożliwe. Doświadczenie sprawia, że sprostają wymaganiom stawianym przez organizatorów imprez masowych, instytucji, a także wojskowych czy indywidualnych zamówień. Nieograniczona możliwość dostępnych konfiguracji, pełne zaangażowanie i liczba zrealizowanych zadań sprawia, że są firmą która może zrealizować także Państwa niestandardowe oczekiwania w zakresie budowy kontenerowych obiektów modułowych.

Miło Was widzieć w gronie Sponsorów!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.